Hakkımızda

Türkiye'de, şirketler için pazarlama bilgileri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olunmaktadır. Müşterilerin kolayca, iş ve pazarlama hizmetleri bulmalarına imkân sağlayan çözümler sunulmaktadır. Ülke genelinde güvenilir; Firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen ürün ve hizmetleri sunan en iyi çevrim içi portal olmak için sıra dışı emek harcanmaktadır.

Tüketicilere herhangi bir, ürün ya da hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz; Bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz. Türkiye pazarlama rehberi olarak yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan tüm işletme şirketleri için çevrim içi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye'de pazarlama fırsatları oluşturmak için benzersiz bir, çalışma sergilenmektedir.

Ayrıca, çevrim içi gelişim çabası içindeki işletmelere ve daha çok reklam verenlere mümkün olan en iyi bilgiler aktarılacaktır. Sosyal medya entegrasyonu, öncelikli arama listesi, müşteri yorumları; reklam fırsatları ve çok daha fazlası paketlenmiş pazarlama imkânları dahilinde sunulacaktır.

Sitemizden, en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. ​Daha fazla için tıklayın.